O firmie

Firma istnieje od 1988 roku i zajmuje się od samego początku wykonywaniem urządzeń na indywidualne zamówienie klienta.

Wszystkie urządzenia produkowane w naszej Firmie zostają wykonane wg potrzeby klienta, są dostosowane do posiadanych warunków lokalowych, przestrzennych, finansowych.

Żadne urządzenie nie jest wykonane „na magazyn”.

Naszą dewizą jest wykonywanie urządzeń doskonałej jakości za przystępną cenę. Wiele naszych urządzeń pracuje bezawaryjnie od początku istnienia naszej Firmy czyli ponad 20 lat. Urządzenia działają często w ciężkich warunkach atmosferycznych jak i lokalowych (wilgoć, zapylenie, zmiany temperatur) i dzięki serwisowi oraz zastosowaniu oryginalnych części, które wykonujemy również sami, będzie pracowało jeszcze długie lata.

Proces powstawania

Zamawiając u nas jakiekolwiek urządzenie mają Państwo wpływ na jego proces powstawania-przy trudnych warunkach lokalowych np. wąskie drzwi bądź brama istnieje możliwość wykonania urządzeń o konstrukcji umożliwiającej przetransportowanie ich do miejsca użytku i zamontowanie ich wewnątrz budynku.

W przypadku montażu elektrycznego dysponujemy również fachowcami z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. Wszystkie nasze urządzenia są zabezpieczone antykorozyjnie najwyższej jakości powłokami firm Osnatol i Brocolor , które sprowadzamy z Niemiec.

Nasze realizacje

Realizowaliśmy projekty magazynów gorzelnianych, magazynów zbożowych i spichlerzy, podłączenia silosów BIN (przenośniki ślimakowe montowane wewnątrz oraz na zewnątrz silosów), a także zewnętrzne punkty przyjęciowe zbóż wraz z rozprowadzeniem za pomocą przenośników kubełkowych i ślimakowych (np. centrale nasienne). Wiele z naszych projektów zostało wykonane na potrzeby indywidualnych gospodarstw rolnych (przenośniki, mieszalniki, punkty przyjęciowe, suszarnie kolumnowe i bębnowe).

Oferujemy Państwu również usługi ślusarskie.

Firma nasza była i jest podwykonawca dla wielu znanych Firm i Koncernów o zasięgu światowym. Ostatnio mieliśmy przyjemność współpracy z Miastem Wrocław wykonując elementy na stadion miejski w związku z odbywającym sie tam Turniejem Piłkarskim UEFA EURO 2012.

Wiele maszyn i urządzeń wykonanych dla firm zewnętrznych zostało wyeksportowanych do Kazachstanu, Gruzji oraz na Ukrainę, Białoruś i Alaskę. Wykonywaliśmy również maszyny budowlane dla firm na terenie Niemiec.

Dokładny wykaz naszych możliwości znajdą Państwo w dziale USŁUGI.

Firma nasza współpracuje ze specjalistami w dziedzinie projektowania i konstrukcji maszyn, BHP i Ochrony Środowiska. Realizujemy projekty wykonania maszyn na podstawie powierzonej nam dokumentacji (maszyny do obróbki blach, płyt warstwowych).

Licząc na kontakt z Państwa strony oraz nawiązanie owocnej współpracy pozdrawiamy serdecznie.

Pracownicy i Zarząd Firmy Barmet

Aktualności

Witamy na nowej stronie

Witamy Państwa na naszej nowej stronie internetowej. Proszę zapoznać się z nasza ofertą. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Kontakt

Barmet Plus
ul. Konieczyńskich 26 A
64-610 Rogoźno Wlkp.

tel.(+67) 26-19-439
e-mail: info@barmetplus.com.pl